آب و هوای تهران

27.85°C
Clear Sky Humidity: 13%
Wind: SSE at 3.09 M/S
25.4°C / 31.65°C
26.43°C / 33.26°C
27.65°C / 34.51°C
29.63°C / 36.08°C

بیمه مسئولیت حرفه ای ایران

بیمه مسئولیت حرفه ا ی بیمه ایران در کنار بیمه مسئولیت عمومی ، بیمه مسئولیت مدیران مسئول و مسئولیت کارفرما در قبال کارکنال چهار ضلع اصلی بیمه مسئولیت بیمه ایران را تشکیل می دهند.

بیمه مسئولیت حرفه ای ایران 

کلیه دست اندر کاران فعالیت اقتصادی بواسطه مسئولیت اجتماعی خود در مقابل اشخاص ثالث یا مشتریان خود مسئول می باشند،بموجب قانون  صاحبان حرفه ها و مشاغل در مقابل کسانی که در رابطه با شغل و بر اثر فعالیت حرفه ای آنان دچار خسارت شده اند ، دارای مسئولیت می باشند،بیمه نامه مسئولیت حرفه ای کلیه مسئولیتهای مدنی این دسته از کارفرمایان و کارآفرینان را تحت پوشش قرار می دهد.
در این مقاله تعدادی از زیر شاخه های اصلی بیمه های مسئولیت حرفه ای را بررسی خواهیم نمود:

بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان
موضوع بیمه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان عبارت است از جبران خسارت بدنی وارد به بیماران که ناشی از مسئولیت پزشک به علت اشتباه، غفلت یا قصور وی در انجام خدمات حرفه‌ای به وقوع پیوسته باشد. بیمه‌نامه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان بر اساس قانون مسئولیت مدنی و قوانین و مقررات نظام پزشکی کشور تهیه و تدوین گردیده است.

اطلاعات جامع پیرامون بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان....

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین
این بیمه‌در جهت برقراری تأمین حرفه‌ای مهندسین طراح، محاسب و ناظر ساختمان که در عضویت سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها، دارای پروانه اشتغال از وزارت مسکن و شهرسازی و شماره امضاء شهرسازی از شهرداری می‌باشند، در برابر مالکین ساختمان‌ها، اشخاص ثالث (شامل همسایگان، عابرین و ...) و کارکنان اجرایی پروژه ساختمانی،(جانی و مالی) عرضه شده است.

اطلاعات جامع پیرامون بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر طراح و مشاور....

بیمه مسئولیت حرفه ای دلالان رسمی بیمه یا کارگزاران
این بیمه به منظور جبران خسارت‌های مالی احتمالی ناشی از مسئولیت دلالان رسمی بیمه صادر می‌شود.

اطلاعات جامع پیرامون بیمه مسئولیت حرفه ای کارگزاران رسمی بیمه....

بیمه مسئولیت حرفه ای نمایندگان بیمه
این بیمه به منظور جبران خسارت‌های مالی احتمالی ناشی از مسئولیت نمایندگان بیمه صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای پارکینگ
در صورتی که خسارتی برای افراد استفاده‌کننده از پارکینگ‌های عمومی و خصوصی خودرو به‌وجود آید،‌ ممکن است مسئولیت خسارت بر عهده صاحبان پارکینگ باشد. این بیمه‌نامه کلیه خسارت‌های رخ‌داده در پارکینگ‌های عمومی و خصوصی را جبران می‌نماید.

بیمه مسئولیت مدنی نگهداری آسانسور
با وجود اینکه که‌ تعمیر و نگهداری‌ دوره‌‌ای‌ آسانسورها از ط‌رف‌ مالکین‌ ساختمان های تجاری و مسکونی انجام‌ می‌ شود و لیکن‌ بروز حوادث‌ ناشی‌ از سهل‌‌انگاری‌ در نگهداری‌ آنها سبب ورود صدمات‌ جانی‌ به‌ استفاده‌کنندگان‌ از آسانسور می‌‌گردد. این بیمه غرامت‌ فوت‌ و نقص‌عضو سرنشینان‌ آسانسور را در صورت‌ وقوع‌ حوادث‌ جبران‌ می‌نماید.

اطلاعات جامع پیرامون بیمه مسئولیت مدنی نگهداری آسانسور....

بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان
با توجه به ضرورت تامین حرفه‌ای پرستاران، ‌بهیاران، تکنسین‌های بیهوشی و اتاق عمل، تکنسین‌های رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن وM.R.I و نیز کارشناسان و تکنسین‌های آزمایشگاه، نوارنگاری وC.S.R ، این بیمه به منظور جبران خسارات ناشی از مسئولیت پیراپزشکان صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت نگهبانان مسلح بانک ها
بیمه مسئولیت نگهبانان مسلح بانک‌ها، کلیه خسارات جانی و مالی ناشی از خطرات نگهبانان مسلح بانک‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه مسئولیت حرفه ای تعمیر کاران
مسئولیت کلیه خسارت‌های وارده بر خودروها در طول مدتی که در تعمیرگاه‌ها هستند بر عهده صاحبان تعمیرگاه‌ها می‌باشد. این بیمه به منظور پوشش کلیه خسارات احتمالی ناشی از خطرات موجود در تعمیرگاه‌های مجاز صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای وکلای دادگستری
این بیمه به منظور پوشش مسئولیت خسارات مالی ناشی از مسئولیت وکلای دادگستری در قبال اشخاص ثالث صادر می‌شود.
مشاهده متن کامل مشخصات بیمه مسئولیت حرفه ای وکلای دادگستری
بیمه مسئولیت حرفه ای سردفتران و دفتریاران
این بیمه به‌منظور پوشش خسارت‌های مالی احتمالی ناشی از مسئولیت سردفتران و دفتریاران برای افراد ثالث صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای مراقبین در منزل
این بیمه نامه به منظور پوشش کلیه خسارات جانی ناشی از مسئولیت مراقبین در منزل صادر می‌شود.

اگر چه بیمه های طراحی شده مسئولیت حرفه ای در بیمه ایران به همین چند مورد محدود شده است.لیکن دایره بیمه مسئولیت حرفه ای به وسعت تمام حرفه های موجود در بازار ایران است .صاحبان مشاغل و کارهای حرفه ای می توانند با درخواست خود و طرح آن در طرحهای خاص بیمه مسئولیت ایران برای حرفه خود بیمه نامه مخصوص تهیه نمایند.

 جهت مشاوره رایگان پیرامون انواع بیمه های مسئولیت با شماره ویژه 02188505454 تماس حاصل و یا جهت مشاوره آنلاین اینجا را لمس نمایید

 

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page