آب و هوای تهران

25.73°C
Few Clouds Humidity: 31%
Wind: NNW at 2.06 M/S
27.06°C / 34.69°C
28.24°C / 35.56°C
27.86°C / 34.3°C
27.35°C / 33.92°C

سوالات متداول بیمه عمر

سوالات متداول بیمه عمر

سوالات متداول بیمه عمر ایران

در این قسمت همراهان گرامی می توانند، سوالات متداول بیمه عمر خود را در زمینه انواع بیمه عمر ثبت نمایند،همکاران ما در شرکت سهامی بیمه ایران در اسرع وقت سوالات شما را بررسی و جهت مشاوره و پاسخ با شما تماس حاصل خواهند نمود. 

سوالات متداول بیمه عمر

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
محل درج سوالات شما

سوالات متداول بیمه عمر مان ایران

بیمه عمر را در چند سطر معرفی نمایید؟

آيا تا بحال براي تامين مالي ايام بازنشستگي فكر كرده‌ايد؟ آيا مايل نيستيد علاوه بر حقوق بازنسشتگي و پاداشهاي پايان خدمت، سرمايه يا مستمري به عنوان مكمل آن داشته باشيد؟ براي تامين آتيه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمايه‌اي مناسب براي آنان چه برنامه‌اي داريد؟

براي كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌اي داريد؟ آيا مي‌دانيد درمان بيماريهاي صعب العلاج چه مخارج سنگيني دارد؟

قطعا بارها به اين موضوعات فكر كرده‌ايد و معمولا تلاش مي‌كنيد تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالي مناسبي براي خود و خانواده فراهم كنيد اما همواره نگران آن هستيد كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد يافت. براي حفظ ارزش پس‌اندازهاي خود چه راه‌حلي داريد؟

بيمه عمر ایران اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم  گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

ضمنا بيمه ایران آمادگي خود را جهت مذاكره و ارائه بيمه عمروسرمايه‌گذاري به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعي به كاركنان سازمانها اعلام مي‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعي داراي مزايا و تخفيفات خاصي است كه براي اطلاع از اين مزايا مي‌توانيد با واحد عمر انفرادي شركت بيمه ایران و يا نمايندگيهاي بيمه ایران در سراسر كشور تماس حاصل فرماييد.

اهمیت سوال در بیمه عمر

سخنان ماندگار در اهمیت سوال

موفقیت و آرامش در هر کاری در گرو تحقیق و پرسش قبل از انجام آن کار است-سید عباس علوی

مساله اساسی اینست که هیچگاه دست از پرسیدن بر نداریم-آلبرت انیشتن.

-بیان پرسشی بجا یعنی نیمه راه خرسندی - فرانسیس بیکن.

اهمیت سوال در بیمه عمر

در اهمیت سوالات متداول قبل از خرید بیمه عمر همین بس که بسیاری از مشکلات بین خریداران بیمه عمر و فروشندگان عدم تحقیق و دریافت پاسخ مناسب برای سوالات متداول این بیمه نامه قبل از خرید آن است.سوالاتی چون بیمه شده ، بیمه گذار ، استفاده کننده ، ارزش بازخریدی ، آیا بیمه عمر به صرفه است ، بیمه عمر برای خودم یا فرزندم و بسیاری از این سوالات اگر قبل از خرید بیمه نامه به آن پاسخ داده نشود می تواند چالشهای فراوانی بین خریدار و فروشنده ایجاد نماید.همه روزه پرونده های زیادی نزد شرکتهای بیمه تشکیل می گردد مبنی بر اینکه اطلاعات کافی در مورد این بیمه نامه در اختیارشان قرار نگرفته است .برخی از این شکوائیات به شرح ذیل است:

  • به من گفته اند بعد از ده قسط بازنشست می شوید،من ده قسط را پرداخته ام ولی از بازنشستگی خبری نیست
  • به من گفته اند هر زمان که می خواهم می توانم پولهایی که پرداخته ام با سود دریافت کنم ولی حال که از خرید بیمه عمر پشیمان شده ام متضرر شده ام.
  • به من گفته اند اگر سی قسط دو میلیون تومانی پرداخت کنم چندین میلیارد پول نصیبم
  • خواهد شد ، ولی الان به این نتیجه رسیده ام که دروغ است.

این درحالیست که با یک سرچ ساده در فضای وب بخصوص سایت بیمه آنلاین می توانید برای همه سوالات خود ، پاسخ مناسبی دریافت نمایید،و از عواقب ناشی از عدم آگاهی کامل خود را بری سازید.

چرا پاسخ به سوالات احتمالی بیمه عمر در بیمه آنلاین ؟

بیمه آنلاین بعنوان نخستین استارت آپ بیمه ای با بیش از پانزده سال سابقه همواره پاسخگوی نیازهای بیمه گزاران و همکاران محترم بوده است . در بیمه آنلاین شما بصورت رایگان و بدون اجبار در خرید بیمه نامه سوالات خود را مطرح می نمایید ، و همکاران ما با سعه صدر پاسخگوی شما خواهند بود و چنانچه سوال شما جنبه عمومی داشته باشد منتشر خواهد شد که به آگاهی همگان برسد،ازینرو توصیه می گردد،ابتدا سوالات متداول بیمه عمر را مطالعه و چنانچه در سایت پاسخ خود را نگرفتید ، حتما سوال خود را ثبت و مطمئن باشید به آن پاسخ داده خواهد شد.

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page