آب و هوای تهران

27.85°C
Clear Sky Humidity: 13%
Wind: SSE at 3.09 M/S
25.4°C / 31.65°C
26.43°C / 33.26°C
27.65°C / 34.51°C
29.63°C / 36.08°C

بیمه مسئولیت مدیران فنی ایران

بیمه مسئولیت مدیران فنی ایران

بیمه مسئولیت مدیران فنی

 بیمه مسئولیت مدیران فنی ایران در کنار بیمه مسئولیت حرفه ای،بیمه مسئولیت عمومی و بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بیمه ایران چهار ضلع مربع بیمه مسئولیت شرکت سهامی بیمه ایران را تشکیل می دهد.

مدیران و مسئولان فنی بواسطه جایگاه خود و قوانین حاکم بر روابط خود با انتخاب کنندگان،مدیران ارشد ، اشخاص ثالث و مراجع ذیصلاح همواره دارای مسئولیتهای مدنی می باشند که در بیمه مسئولان فنی مسئولیت قانونی این مدیران فنی تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه نامه های مسئولیت مدیران فنی که در بیمه ایران تاکنون ارائه گردیده به شرح ذیل می باشد:


بیمه مسئولیت مدیر یا هیئت مدیره ساختمان

بموجب این بیمه نامه مسئولیت مدیران ساختمان و خسارات احتمالی وارد به اشخاص در فضاهای تحت مدیریت ایشان در دو بخش جانی و مالی به زیاندیده پرداخت می گردد که با پیشنهاد بیمه گزار و توافق طرفین و البته پرداخت حق بیمه بیمه نامه جاری و ساری می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیمه مسئولیت هیئت مدیره ساختمان اینجا را کلیک کنید

 بیمه مسئولیت مدنی مدیر تورها
مدیران تورها و مدیران دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی دارای مسئولیت خطیری در مقابل مسافران خود می باشند بطوریکه اگر برای یکی از مسافران تور اتفاقی رخ‌ دهد، خسارات آن بر عهده مدیر تور و مدیر شرکت خدمات مسافرتی بصورت تضامنی می‌باشد. بیمه مسئولیت آژانس‌های مسافرتی (ویژه تورهای سیاحتی- زیارتی) به منظور پوشش خسارت‌های جانی احتمالی برای مسافران تورهای سیاحتی و زیارتی صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت فنی بیمارستان
مدیر فنی بیمارستان، درمانگاه و کلینیک مسئول مشکلات احتمالی است که در طول مراجعه بیمار به مرجع درمانی برای وی رخ می‌دهد. از این رو بیمه‌ مسئولیت مدنی مدیر فنی بیمارستان، درمانگاه، کلینیک به منظور پوشش خسارات جانی احتمالی ناشی از مسئولیت این مدیران طراحی شده است.


بیمه مسئولیت مدیر فنی داروخانه

بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران فنی داروخانه ها بیمه ایست که بسیاری از داروسازان و دانشجویان رشته داروسازی که در داروخانه ها اشتغال دارند به آن نیاز دارند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیمه مسئولیت مدیر فنی داروخانه اینجا را کلیک کنید

بیمه مسئولیت مدیران استراحتگاههای ساحلی

مدیران استراحتگاههای ساحلی اعم از ویلاها،اکوکمپها و ..... می توانند مخاطرات ناشی از مسئولیت خود را در برابر مسافران و گردشگران با این بیمه نامه تحت پوشش قرار دهند.

بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران و ناجیان استخر

مدیران و ناجیان استخرها مسئول حفظ زندگی افرادی هستند که از استخر استفاده می‌کنند.این بیمه به منظور پوشش خسارات جانی ناشی از خطرات رخ داده در استخرها صادر می‌شود.
بیمه مسئولیت مدنی نگهداری آسانسور

با وجود اینکه که‌ تعمیر و نگهداری‌ دوره‌‌ای‌ آسانسورها از ط‌رف‌ مالکین‌ ساختمان های تجاری و مسکونی انجام‌ می‌ شود و لیکن‌ بروز حوادث‌ ناشی‌ از سهل‌‌انگاری‌ در نگهداری‌ آنها سبب ورود صدمات‌ جانی‌ به‌ استفاده‌کنندگان‌ از آسانسور می‌‌گردد. این بیمه غرامت‌ فوت‌ و نقص‌عضو سرنشینان‌ آسانسور را در صورت‌ وقوع‌ حوادث‌ جبران‌ می‌نماید.
بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان

با توجه به ضرورت تامین حرفه‌ای پرستاران، ‌بهیاران، تکنسین‌های بیهوشی و اتاق عمل، تکنسین‌های رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن وM.R.I و نیز کارشناسان و تکنسین‌های آزمایشگاه، نوارنگاری و C.S.R ، این بیمه به منظور جبران خسارات ناشی از مسئولیت پیراپزشکان صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای شهربازی

مدیران شهربازی بسیار نگران مشکلات احتمالی که در حین استفاده از دستگاه‌ها برای استفاده‌کنندگان رخ می‌دهد می باشند و بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مدیران شهر بازی این نگرانی را برطرف می سازد. این بیمه نامه به منظور جبران خسارات ناشی از خطرات استفاده از دستگاه‌های شهربازی صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای هتل داری
براساس این طرح بیمه‌ای، خسارات جانی و مالی مسافرین در اثر حوادث در طول مدت اقامت در هتل یا مسافرخانه بیمه می‌گردد. در ضمن چنانچه واحد اقامتی دارای امکاناتی نظیر استخر، مجموعه ورزشی، پارکینگ وغیره باشد خسارات مالی و جانی وارد به استفاده کنندگان جبران خواهد شد.

بیمه مسئولیت مدیران مهدکودک
مدیران مهدکودک‌ها در قبال مشکلات احتمالی کودکان در مهدکودک مسئولیت دارند. برای پوشش خسارات جانی ناشی از خطرات احتمالی در مهدکودک‌ها، بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران مهدکودک‌ها صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت مدیر سینما
مدیران سالن‌های سینما، کنسرت و اجلاس در قبال خطرات احتمالی افراد استفاده‌کننده سالن‌ها مسئولیت دارند. برای پوشش خسارات جانی ناشی از خطرات احتمالی در این سالن‌ها، بیمه‌ مسئولیت حرفه‌ای مدیران سالن‌های سینما، کنسرت و اجلاس صادر می‌شود.

بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران رستوران ها
مدیران رستوران‌ها و غذاخوریها اعم از شهر و بین راهی در قبال خطرات احتمالی افراد استفاده‌کننده از فضا و تجهیزات آنها مسئولیت دارند. برای پوشش خسارات جانی ناشی از خطرات احتمالی در این مکان‌ها، بیمه مسئولیت مدنی مدیران رستوران‌ها طراحی و ارائه گردیده که گوشه ای از دغدغه رستوران داران را مرتفع می ساز.

اگر چه بیمه نامه های مسئولیت مدیران فنی که در بیمه ایران طراحی و ارائه گردیده است به بیمه نامه های فوق ختم می شود،لیکن طرحهای خاص بیمه مسئولیت ایران همواره پذیرای پیشنهادات مدیران فنی جهت ارائه بهترین بیمه مسئولیت این قشر می باشد.چنانچه در مدیریت سازمانی مشغول به فعالیت فنی یا حرفه ای می باشید.می توانید در ساعات اداری با شماره ویژه 88505454 تماس حاصل فرمایید.

خرید بیمه مسئولیت حرفه ای مدیران 

خرید بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمه ایران

برای خرید این بیمه نامه ابتدا می بایست فورم ساده بیمه های مسئولیت را تکمیل و یا با شماره ویژه 88544842 تماس و پس از مشاوره رایگان پیرامون شرایط و استعلام قیمت بیمه مسئولیت خود بهترین قیمت بیمه مسئولیت مورد نیاز به شما اعلام و پس از پذیرش نرخ و شرایط بیمه مسئولیت فنی متناسب با مدیریت شما بیمه نامه مذکور صادر و خدمت شما ارسال خواهد شد.

شرایط بیمه مسئولیت مدیران فنی

از آنجایی که نوع مسئولیت مدیران فنی با یکدیگر متفاوت است ، شرایط عمومی و خصوصی این بیمه ها نیز بعضا با یکدیگر متفاوت است.شرایط این بیمه نامه عموما شامل تعاریف و مفاهیم،روابط بین بیمه گزار و بیمه شده،تعهد فی مابین بیمه گزار و بیمه شده و استثنائات بیمه نامه از آنجایی که در بیمه آنلاین برای هر کدام از بیمه نامه های مدیران فنی مقالات مجزا و به تفصیل وجود دارد ، در بخش خود به آن خواهیم پرداخت.

چرا بیمه مسئولیت فنی با بیمه آنلاین بیمه ایران ؟

شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان بنیانگذار صنعت بیمه نخستین بار بیمه مسئولیت مدیران فنی نیز در اداره کل بیمه مسئولیت بیمه ایران طراحی و ارائه گردید.که متعاقب آن برخی شرکتهای دیگر بیمه نیز آنرا ارائه نمودند.سالها تجربه کارشناسان بیمه ایران در بخش صدور و خسارت این بیمه نامه و بیش از 200 شعبه و ده هزار نماینده متخصص باعث شده خدمات مناسبی رابه مدیران عزیز ارائه دهند.

بیمه آنلاین بعنوان نخستین ارائه دهنده خدمات الکترونیکی در سطح کشور با بیش از پانزده سال سابقه توانسته تجربه های نوین 15 ساله خود را با تجربه کهن 85 ساله بیمه ایران تلفیق و به یک قرن تجربه ، کار آمدی و خدمات نوین تبدیل نماید.همه روز تعداد زیادی از مدیران فنی از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان بیمه آنلاین استفاده و برخی از آنها اقدام به خرید این بیمه نامه می نمایند. 

جهت مشاوره رایگان هریک از بیمه های مسئولین فنی در ساعات اداری با شماره های 02188505454 و 02188544842 تماس تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

www.bimeonline.com

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page