آب و هوای تهران

25.73°C
Few Clouds Humidity: 31%
Wind: NNW at 2.06 M/S
27.06°C / 34.69°C
28.24°C / 35.56°C
27.86°C / 34.3°C
27.35°C / 33.92°C

بیمه اسب چیست؟

بیمه اسب

Image

بیمه اسب

بیمه اسب چیست؟ بیمه اسبهای مسابقه بیمه ایران زیرگروه بیمه موجودات زنده بیمه مسئولیت ایران محسوب میشود.بیمه اسب را می توان از جمله بیمه های لوکس بیمه ایران نامید،ولی از نظر مالکین اسب چنین برداشتی صحت ندارد،چرا که ملاحظه شده است که مالکین اسبها گاهی اوقات برای خود بیمه نامه خریداری نمی کنند ولی برای اسب جود حتما بیمه نامه تهیه می نمایند.

از آنجایی که اسب یکی از ارزشمند ترین موجوات زنده می باشد که توسط بشر اهلی شده و نگهداری می گردد،همواره در معرض خطرات متعدی ایست از اینرو شرکت سهامی بیمه ایران از سال 1377 اقدام به ارائه پوشش بیمه ای برای اسبهای مسابقه ، زیبایی و پرش نمود.که تا امروز این شرکت بعنوان سکاندار صنعت بیش از 60 درصد،پوشش بیمه ای این موجودات نجیب را بعهده داشته است.

انواع بیمه اسب

بیمه اسب از حیث بیمه گری به 12 دسته ذیل تقسیم می گردد:

1-اسب سواری

2-اسب آزاد

3-اسب سیلمی

4-اسب کورسی

5-نریان اخته

6-استقامت

7- چوگان

8-پرش

9-زیبایی

10-درساژ

11-تولیدی

12-مادیان

13-جنین و کره اسب

این تنوع در انواع بیمه اسب باعث شده ریسکهای متفاوتی در میان این جانداران بوجود بیاید،که خطر فوت،نقص عضو و بیماری را افزایش می دهد.که با توجه به قیمت بالای اسب ، نیاز به پوششهای بیمه ای را دو چندان می نماید.

قیمت بیمه اسب

قیمت بیمه اسب به عوامل ذیل بستگی مستقیم دارد:

1-قیمت اسب

2-نوع اسب

3-نوع کاربری اسب

4-نحوه پرداخت

5-عدم خسارت در بیمه قبلی

6-تعداد اسب

در ذیل عوامل موثر در قیمت بیمه اسب که در بالا برشمردیم تشریح می نماییم:

1-قیمت اسب را بطور قطع می توان مهمترین شاخص برای محاسبه قیمت و حتی شرایط بیمه اسب نامید.چراکه از نظر شرکتهای بیمه هرچه قیمت بیمه اسب بالاتر رود فرانشیز این بیمه نامه هم افزایش می یابد،و همچنین شرکتهای بیمه وسواس بیشتری برای پذیرش ریسک بیمه اسب به خرج می دهند،بطوریکه شرکت سهامی بیمه ایران معمولا از پذیرش ریسک اسبهای بالاتر از 10.000.000.000 ریال امتناع می ورزد،و ریسک مازاد مبلغ را توصیه می نماید به شرکتهای دیگر منتقل نمایند.

خرید بیمه اسب

خرید بیمه اسب در بیمه آنلاین با وجود پیچیدگیهای موجود کار بسیار ساده ایست.ولی طی مراحل ذیل اجتناب ناپذیر است.کارشناسان ما در اسرع وقت مراحل ذیل را برای مالکین یا استفاده کنندگان از اسبها تسهیل می نمایند:

1-تکمیل فورم ساده و درخواست بیمه اسب.

2-تماس کارشناسان و دریافت مدارک اسب:

 مدارک لازم جهت بیمه اسب:الف-شناسنامه یا پاسپورت اسب ب-مدارک میکروچیپ اسب.

3-تکمیل پرسشنامه بیمه اسب.

4-هماهنگی با دامپزشک و بازدید از اسب در سراسر کشور.

5-صدور بیمه اسب

6-تسویه نقد یا اقساط

7-تحویل بیمه نامه درب منزل ، محل کار یا باشگاه سوارکاری

بیمه اسب بیمه آنلاین دات کام

بیمه اسب بیمه آنلاین دات کام بعنوان نخستین استارت آپ بیمه ای نیز مانند سایر رشته های بیمه ای بصورت تخصصی دنبال و ارائه می گردد.کارشناسان ما در بیمه آنلاین روزانه ده ها مشاوره در زمینه بیمه اسب به بیمه بیمه گزاران،دارندگان اسب ، دامپزشکان ، مالکین اسب و کلیه علاقمندان به اسب و اسب سواری ارائه می دهد.اگر اسب خود را به بهترین پانسیون و باشگاه می سپارید،امنیت خاطر خود در زمینه بیماری ها و حوادث غیر مترقبه به کارشناسان بیمه آنلاین بیمه ایران بسپارید.

www.bimeonline.com

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page