آب و هوای تهران

25.73°C
Few Clouds Humidity: 31%
Wind: NNW at 2.06 M/S
27.06°C / 34.69°C
28.24°C / 35.56°C
27.86°C / 34.3°C
27.35°C / 33.92°C

بیمه تاور کرین

بیمه تاور کرین
بیمه مهندسی و سئولیت تاور کرین

تاور کرین

تاور کرین چیست ؟البته اگر بعنوان مشتری بیمه تاور کرین در این صفحه قرار دارید که با تاور کرین آشنایی کامل دارید ولی ما مجبوریم برای آگاهی دانشجویان و نمایندگان بیمه چند سطری راجع به تاور کرین توضیح دهیم تاور کرین (( جرثقیل برجی )) توانایی بالا بردن اجسام بسیار سنگین‌وزن را دارد. به یقین شما تاور کرین ها را در سطح شهر و هنگام ساخت ساختمان‌ها بسیار مشاهده کرده اید. دستگاه‌هایی با ارتفاع بیشتر از یک ساختمان تا بتوانند بار را تا پشت بام ساختمان بالا ببرند. درواقع یک اهرم تعادلی غول‌پیکر است و این دستگاه قادر است تا بار را در سه جهت مختلف جابه‌جا کند و اصطلاحاً قابلیت جابه‌جایی بار را در 360 درجه دارد.

انواع تاورکرین

تاورکرینها از جهت نوع سازه و کاربری به سه دسته تقسیم می شوند:

تاورکرین ریلی

تاورکرین جاده ای

تاورکرین شناور

موارد استفاده از تاور کرین

تاورکرین ها بیشتر در صنایع ساختمان و بلند مرتبه سازی کارآیی دارند ، ولی با توجه به کارآیی از تاور کرین ها می توان در بندرگاهها ، صنایع کشتی سازی ، صنایع موشکی ، سد سازی و ....... استفاده نمود. 

بیمه تاور کرین (Tower crane insurance)

با توجه به تعریف و موارد استفاده از تاور کرین خطرات زیادی در اطراف تاور کرین پرسه می زند،از هنگام نگهداری ، حمل ، نصب و استفاده از تاور کرین این دستگاه همواره برای خود و اشخاص یا اموال ثالث خطر ساز است.پس با عنایت به خطرات یاد شده بیمه های زیر را می توان برای یک تاور کرین متصور شد:

1-بیمه آتش سوزی تاور کرین(در هنگام عدم استفاده از تاورکرین امکان آتش سوزی وجود دارد)

2-بیمه حمل و نقل تاور کرین(از انبار نگهداری تاور تا پروژه و بالعکس)

3-بیمه مهندسی تمام خطر نصب تاور کرین

4-بیمه تمام خطر مهندسی ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران تاورکرین (بیمه بدنه تاور کرین)

5-بیمه مسئولیت اشخاص ثالث تاورکرین(بیمه شخص ثالث تاور کرین)

همانطور که ملاحظه می فرمایید اگر چه بیمه تاورکرین را بعنوان بیمه تجهیزات و ماشین آلات پیمانکاران (CPM) از زیر شاخه های بیمه مهندسی ایران می شناسیم ولی با توجه به خطرات متعدد و کاربرد تاورکرین بیمه های متعددی را می توان برای آن بر شمرد.

جهت مشاوره رایگان پیرامون انواع (بیمه تاورکرین ) با شماره ویژه 02188505454 تماس تا همکاران ما در بیمه آنلاین در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page