بیمه ایران

 ZW5hbWFkLmly صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل :09121268394

بیمه آنلاین نمایندگی بیمه عمر بیمه ایران

بیمه حوادث منازل مسکونی بیمه ایران

چاپ

بیمه حوادث منازل مسکونی بیمه ایران

بیمه حوادث منازل مسکونی بیمه ایران

بیمه حوادث منازل مسکونی بیمه ایران یکی از ضروریات اجتناب ناپذیر محسوب می گردد،چرا که بسیار از خطراتی که ممکن است در صنعت بیمه متصور شد در یک ساختمان مسکونی اعم از ویلایی یا آپارتمانی وجود دارد.

خطراتی مانند :آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، نشت گاز ، نشست زمین، طوفان ، آبگرفتی ، سیل ، ضایعات ناشی از برف و باران ، ترکیدگی لوله آب ،آبدیدگی، گردباد ، تندباد و حتی سقوط هواپیما یا قطعات آن بر روی ساختمان اینها خطراتی است که ممکن است برای سازه ساختمان و اثاثیه آن ایجاد گردد.

اما خطرات و حوادث در یک منزل مسکونی به حوادث مربوط به سازه و اثاثیه ختم نمی شود خطرات مستقیم و غیر مستقیم دیگری وجود دارد که می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد:

خودروهای پارک شده در پارکینگ،اشخاصی که در منزل زندگی می کنند و ممکن است در اثر هر یک از حوادث دچار آسیب شوند و خطرات غیر مستقیمی چون عدم النفع یا هزینه های اسکان موقت افرادی که در اثر حوادث موضوع بیمه های منزل مسکونی که ممکن است در اثر وقوع هریک از خطرات بیمه گذار یا ذینفع به آن احتیاج پیدا کنند.

آسانسورها نیز خود به تنهایی موجب حوادث متعدد و تحمیل هزینه های جبران ناپذیری به ساکنین ساختمان و مراجعه کنندگان به ساختمان شود.

علاوه بر خطرات مسقیم یا غیر مستقیم که ممکن است یک ساختمان مسکونی با آن مواجه باشد،این ساختمان ممکن است در اثر وقوع حادثه برای اشخاص ثالث مانند ساختمانهای کناری ، خودروهای پارک شده در اطراف ساختمان،افرادی که در اطراف آن ساختمان زیست می نمایند یا در حال ترددند زیانهای مادی و معنوی بوجود آورد که جبران آن بعهده سکنه ساختمان آسیب دیده است.

با یک مثال شاید ابعاد مسئولیت مالک بیشتر مشخص شود:تصور نمایید شخصی در اثر یک حادثه انفجار تمام زندگی و بخشی از سلامتی خود را از دست داده باشد،علاوه بر این زیانها یکی از همسایگان به وی مراجعه می نماید و اعلام می دارد خودروی گرانقیمت وی که در فاصله نزدیکی به ساختمان پارک بود در اثر سقوط شیئی سنگین دچار آسیب کلی شده که می بایست مالک ساختمان آنرا تامین نماید.

و در آخر ممکن است ساختمانهای کناری دچار آسیب شوند و باعث شود که افراد داخل ساختمان یا اموال آنها دچار آسیب شود و شخص زیاندیده قادر به جبران خسارات وارده به همسایگان نباشد.

در بخش ذیر سعی می کنیم بیمه نامه هایی را که برای یک ساختمان مسکونی و سکنه آن مفید است و می تواند برای آنها آرامش به ارمغان آورد را معرفی نماییم :

معرفی بیمه های مورد نیاز منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی یکی از قدیمترین رشته های بیمه ای در ایران محسوب می گردد.بیمه آتش سوزی منزل مسکونی شما را در قبال خطرات اصلی و تیعی آتش سوزی تحت پوشش قرار می دهد و در نتیجه اموال شما را در برابر مخاطرات مالی محافظت می نماید.

خطرات اصلی بیمه آتش سوزی:

آتش سوزی

انفجار

صاعقه

خطرات تبعی بیمه آتش سوزی :

زلزله

ترکیدگی لوله آب

سیل

طغیان آب رودخانه

آبگرفتگی و آبدیدگی

خسارت ناشی از برف و باران

طوفان

سقوط هواپیما و هلی کوپتر

 

 بیمه آتش سوزی       سفارش بیمه آتش سوزی        سوالات متداول بیمه آتش سوزی

جهت مشاوره بیشتر پیرامون حوادث منازل مسکونی در ساعات اداری با شماره 88505454 تماس یا اینجا را کلیک و فورم ساده آنرا تکمیل تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند

بیمه آتش سوزی چیست بیمه زلزله ساختمان بیمه ایران بیمه ایران بهترین بیمه ساختمان بیمه زلزله ایران بیمه حوادث منازل مسکونی بیمه ایران تعریف بیمه منازل مسکونی بهترین بیمه برای منزل مسکونی خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی منازل