آب و هوای تهران

25.73°C
Few Clouds Humidity: 31%
Wind: NNW at 2.06 M/S
27.06°C / 34.69°C
28.24°C / 35.56°C
27.86°C / 34.3°C
27.35°C / 33.92°C

بیمه عمر مان

بیمه مان ایران چیست ؟

بیمه عمر مان در واقع یکی از انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری مختلط بیمه ایران به شمار می رود،که از نظر شرایط و انعطاف پذیری در صنعت بیمه می درخشد،در این بیمه نامه(بیمه عمر مان)شما در واقع یک بیمه نامه را خریداری می کنید و چندین پوشش بیمه ای دریافت خواهید نمود.

 آیا در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری مان بیمه ایران و پوششهای آن چیزی شنیده اید ؟

آیا تا به حال برای تامین آینده فرزندانتان فکر کرده اید ؟ ما قصد داریم شما را با مزایا و پوششهای بیمه مان بیمه ایران و شرکت ایران معین بیشتر آشنا نماییم . بیمه مان در واقع نسخه تکمیل شده بیمه جامع زندگی می باشد که مشترکا توسط شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت بیمه ایران معین که شرکت تحت پوشش بیمه ایران در منطقه آزاد کیش است طراحی و ارائه گردید . بیمه ای در اصل یک پوشش عمر و پس انداز مختلط می باشد . این بیمه نامه برای شخصی که میخواهد بیمه شود یک سرمایه گذاری است که از هر جهت برای ایشان سودمند خواهد بود. به این دلیل که بیمه مان علاوه بر سرمایه گذاری و پس انداز مطمئن ، شامل سرمایه فوت ، سرمایه فوت در اثر حادثه ، پوشش امراض خاص بجز سرطان  ، پوشش بیماری سرطان و پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه میباشد ، حال شما را با این پوششها بیشتر آشنا مینماییم .

بیمه عمر مان ایران

شرایط بیمه عمر مان

اگر بخواهیم شرایط و مزایای بیمه عمر مان را تیتر وار بر شمریم می توان آنرا در سه بخش خلاصه نمود:
الف-پوشش سرمایه گذاری بیمه عمر مان
ب-پوشش حوادث بیمه عمر مان
ج-پوشش فوت بیمه عمر مان
د-پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر مان
ه-مزایای اضافی و پرداخت وام بیمه عمر مان
در همان بدو قرار داد و با تکمیل پرشنامه بیمه مان شخص بیمه شده به نسبت سرمایه انتخابی تا صدور بیمه نامه تحت پوشش بیمه حوادث می باشد و چنانچه در این مدت حادثه منجر به فوت برای بیمه شده اتفاق افتد شرکت بیمه موظف به پرداخت 50.000.000 ریال به بازماندگان وی می باشد.
انعطاف پذیری در پرداخت اقساط بیمه عمر مان بسیار بالاست ، اقساط بیمه مان را میتوانید بصورت ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، و سالانه و حتی یکجا پرداخت نمود. که حدافل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و حداکثربا توجه به درخواست شما می باشد، که به این مبالغ پرداختی سود 16% تضمین شده پرداخت میشود . مثال : اگر بیمه گزار ماهیانه مبلغ 100هزار تومان را پرداخت نمایید بعد از گذشت 30 سال 1.110.000.000 تومان به بیمه شده پرداخت خواهد شد که وی میتواند این مبلغ را به صورت یکجا دریافت کند و یا بصورت مستمری ماهانه بصورت مادام العمر به بیمه شده پرداخت خواهد شد .

تعریف پوشش سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه مان بیمه ایران :

در موقع صدور بیمه عمر مان مبلغی به عنوان سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه بر روی برگ پیشنهاد بیمه مان از طرف بیمه گزار درخواست میگردد این به این معنا میباشد که شرکت سهامی بیمه ایران متعهد میشود که در صورت فوت بیمه شده مبلغ درخواستی را به وراثی که شخص بیمه گزار مشخص کرده است پرداخت نماید و در ضمن سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه مان میتواند 2 یا 3 برابر سرمایه فوت به هر علت باشد این انتخاب به عهده بیمه گزار میباشد ، اگر بیمه شده در اثر عادی و طبیعی فوت کنند مبلغ سرمایه فوت بعلاوه مبالغی که بیمه شده پرداخت کردند و سود آن مبالغ (ارزش بازخریدی ) نیز به وراث مشخص شده پرداخت میگردد . در صورتی که بیمه شده بیمه عمر مان بیمه ایران در اثر حادثه فوت کنند مبلغ سرمایه فوت بعلاوه مبالغ پرداختی که به آنها سود تعلق گرفته شده و همچنین سرمایه فوت در اثر حادثه را دریافت مینماید مثال : اگر بیمه شده بیمه مان سرمایه فوت عادی 20 میلیون تومان باشد و سرمایه فوت در اثر حادثه 3 برابر یعنی 60 میلیون تومان داشته باشد و اگر ایشان در سال دهم مبلغی بازخریدی ایشان 32 میلیون تومان باشد و ایشان در اثر حادثه فوت نمایند نه تنها 80 میلیون سرمایه فوت به هر علت و فوت در اثر حادثه را دریافت میکنند بلکه مبلغ بازخریدی را هم به وراث پرداخت میشود جمعا به مبغ 112 میلیون تومان میشود .

پوشش امراض در بیمه مان شامل :

سکته مغزی ، سکته قلبی ، جراحی قلب باز ، پیوند کلیه و کبد تا سقف بیست میلیون تومان و پوشش سرطان شامل غرامت انواع سرطان تا سقف پنجاه ملیون تومان میباشد.

یکی دیگر از پوششهای بیمه مان بیمه ایران پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه :

این پوشش بدین معنا میباشد که اگر بیمه شده در اثر حادثه و یا ناگهانی دچار نقص عضو شود شرکت بیمه ایران متعهد میباشد تا پایان قرارداد اقساط بیمه شده را پرداخت نموده و در پایان مدت قرارداد سود را به بیمه شده پرداخت نماید .

پوشش وام بیمه مان :

بیمه گزار بیمه مان میتواند بعد از 2 سال 90% اندوخته خودتان را وام برداشت کند در نظر داشته باشید برای دریافت وام شما احتیاج به ضامن و یا چک و یا سفته ای ندارید و بیشتر از 2 ساعت زمان برای دریافت وام صرف نخواهید کرد.

پوشش بیمه ای از بدو تولد :

مزایای دیگر بیمه مان پوشش بیمه ای از بدو تولد می باشد.که سقف آن در حال حاضر ده ملیون تومان می باشد.

پوشش پرداخت بخشی از سرمایه در سال آخر زندگی:

چنانچه بیمه گزار از نظر پزشکی در سال آخر عمر خود باشد و در اصطلاح عام پزشکان وی را جواب کرده باشند.مبلغ بیست در صد کل سرمایه ، بعنوان هزینه های احتمالی به استفاده کنندگان پرداخت می گردد.

پوشش معافیت از مالیات:

اقساط بیمه عمر طبق قانون جزء هزینه های تایید شده ادارات مالیات می باشد که درآمد را می کاهد ازینرو پرداخت اقساط بیمه عمر برای مدیران موسسات بعنوان هزینه تلقی می شود و باعث کاهش مالیات می گردد.ضمن اینکه سرمایه حاصل از بیمه عمر مان نیز معاف ازمالیات است.

استثنائات بیمه عمر مان

بیمه عمر مان نیز مانند سایر قراردادهای بیمه ای استثنائاتی دارد که به موجب شرایط عمومی جزو لاینفک بیمه نامه محسوب می گردد،که به شرح ذیل می باشد:
استثنائات بیمه عمر مانخودکشی
استثنائات بیمه عمر مانفعالیتهای خطرناک
استثنائات بیمه عمر ماناعمال خلاف قانون
استثنائات بیمه عمر مانمرگ بیمه شده توسط بیمه گذار
استثنائات بیمه عمر مانمرگ بیمه شده توسط استفاده کننده
استثنائات بیمه عمر مانمسافرت غیر عادی
استثنائات بیمه عمر مانجنگ
استثنائات بیمه عمر مانتشعشعات هسته ای

مطالب تکمیلی پیرامون استثنائات بیمه عمر مان.............

پرداخت اقساط بیمه عمر مان

پرداخت اقساط در بیمه عمر مان بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی و با ورود به سامانه ای پی بیمه ایران اقسط خود را پرداخت نمایید،در بیمه عمر مان برای هر قسط یک شناسه منحصر بفرد ساخته می شود ، کافیست شناسه مذکور را در سامانه ثبت نمایید گلیه اطلاعات قسط تان را خواهید دید،پس از تایید به سامانه بانک هدایت می شوید و به راحتی می توانید قسط بیمه عمر مان خود را پرداخت نمایید.

پرداخت اقساط بیمه عمر مان

 https://epay.iraninsurance.ir
دانلود فورم پیشنهاد بیمه عمر مان بیمه ایراندانلود فورم پیشنهاد بیمه عمر مان
دانلود تفاهم نامه گروهی بیمه عمر مان بیمه ایراندانلود تفاهمنامه گروهی بیمه عمر مان

شماره تماس مشاوره بیمه عمر مان بیمه ایران تلفن تماس جهت مشاوره رایگان 02188505454

  www.bimeonline.com

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page