آب و هوای تهران

17.85°C
Clear Sky Humidity: 42%
Wind: WSW at 9.26 M/S
17.48°C / 24.64°C
19.53°C / 26.57°C
21.9°C / 28.04°C
19.25°C / 27.61°C

بیمه جامع زندگی

 بیمه عمر جامع زندگی ایران

بیمه جامع زندگی چیست ؟

آیا در مورد بیمه جامع زندگی بیمه ایران و پوششهای آن چیزی شنیده اید ؟

بیمه جامع زندگی از سال 1388 تا 1393 یکه تازه بیمه عمر در صنعت بیمه بود،تا اواخر سال 1393 که بیمه عمر مان پا به عرصه وجود نهاد و تاکنون بهترین بیمه عمر ایران لقب گرفته است.بیمه مان علاوه بر مزایای بیمه جامع زندگی از پوششهای متنوعی برخوردا است که می توانید اینجا کلیک و از این ویژگیها مطلع شوید لذا جهت اطلاع از بیمه جامع زندگی و تاریخچه تحول بیمه عمر در ایران می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید.

بیمه جامع زندگی ایران مساله  تامین آینده فرزندانتان را حل می نماید

ما قصد داریم شما را با مزایا و پوششهای بیمه جامع زندگی بیمه ایران بیشتر آشنا نماییم . بیمه جامع زندگی بیمه ایران بیمه ای در اصل یک پس انداز میباشد ، این بیمه نامه برای شخصی که میخواهد بیمه شود یک سرمایه گذاری است که از هر جهت برای ایشان سودمند خواهد بود به این دلیل که بیمه جامع زندگی علاوه بر سرمایه گذاری شامل سرمایه فوت ، سرمایه فوت در اثر حادثه ، پوشش امراض خاص ، و پوشش معافیت میباشد ، حال شما را با این پوششها بیشتر آشنا مینماییم .

حق بیمه یا اقساط بیمه جامع زندگی را میتوانید بصورت ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، و سالانه قابل پرداخت میباشد که حدافل مبلغ ماهانه 25 هزار تومان و حداکثر 500 هزار تومان میباشد ، که به این مبالغ پرداختی سود 18% تضمین شده پرداخت میشود .

مثال : اگر شما ماهیانه مبلغ 100 هزارتومان را پرداخت نمایید بعد از گذشت 30 سال 1.110.000.000 تومان به بیمه شده پرداخت میشود که وی میتواند این مبلغ را به صورت یکجا دریافت کند و یا بصورت مستمری ماهانه بصورت مادام العمر به بیمه شده پرداخت خواهد شد . تعریف پوشش سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه جامع زندگی بیمه ایران . در موقع صدور بیمه جامع زندگی مبلغی به عنوان سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه بر روی برگ قرارداد درج میگردد این به این معنا میباشد که شرکت بیمه ایران متعهد میشود که در صورت فوت بیمه شده به وراثی که شخص بیمه شده مشخص کرده است پرداخت میگردد و در ضمن سرمایه فوت در اثر حادثه میتواند 2 یا 3 برابر سرمایه فوت به هر علت باشد این انتخاب به عهده بیمه شده میباشد ، اگر بیمه شده در اثر عادی و طبیعی فوت کنند مبلغ سرمایه فوت بعلاوه مبالغی که بیمه شده پرداخت کردند و سود آن مبالغ نیز به وراث مشخص شده پرداخت میگردد . در صورتی که بیمه شده بیمه جامع زندگی بیمه ایران در اثر حادثه فوت کنند مبلغ سرمایه فوت فوت بعلاوه مبالغ پرداختی که به آنها سود تعلق گرفته شده و همچنین سرمایه فوت در اثر حادثه را دریافت مینماید مثال : اگر بیمه شده بیمه جامع زندگی سرمایه فوت عادی 20 میلیون تومان باشد و سرمایه فوت در اثر حادثه 3 برابر یعنی 60 میلیون تومان داشته باشد و اگر ایشان در سال 10 مبلغی بازخریدی ایشان 32 میلیون تومان باشد و ایشان در اثر حادثه فوت نمایند نه تنها 80 میلیون سرمایه فوت به هر علت و فوت در اثر حادثه را دریافت میکنند بلکه مبلغ بازخریدی را هم به وراث پرداخت میشود جمعا به مبغ 112 میلیون تومان میشود .

پوشش امراض در بیمه جامع زندگی شامل : سکته مغزی ، سکته قلبی ، جراحی قلب باز ، پیوند کلیه و کبد و انواع سرطانها میباشد سقف مبلغ غرامت امراض خاص بیمه ایران 10 میلیون تومان میباشد . یکی دیگر از پوششهای بیمه جامع زندگی بیمه ایران پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه میباشد این بدین معنا میباشد که اگر بیمه شده در اثر حادثه و یا ناگهانی دچار نقص عضو شود شرکت بیمه ایران متعهد میباشد تا پایان قرارداد اقساط بیمه شده را پرداخت نماید و در پایان مدت قرارداد سود را به بیمه شده پرداخت نماید . در ضمن شما میتوانید بعد از 2 سال 90% اندوخته خودتان را وام برداشت کنید در نظر داشته باشید برای دریافت وام شما احتیاج به ضامن و یا چک و یا سفته ای نمیباشد و بیشتر از 2 ساعت زمان نخواهد بود

 

بیمه عمر
برای مشاهده سئوالات متداول بیمه عمر و سرمایه گذاری اینجا را کلیک کنید
سوالات متداول بیمه عمر
برای پرداخت آنلاین اقساط بیمه عمر جامع زندگی اینجا را کلیک کنید
بیمه عمر
برای محاسبه آنلاین نرخ بیمه عمر و سرمایه گذاری خود اینجا را کلیک کنید
بیمه عمر

مقالات مشابه که توصیه می شود:

بیمه عمر سپاس

بیمه عمر مان

بیمه عمر ایران

هفت نکته ضروری که قبل از خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری باید بدانیم

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟ 

www,bimeonline.com

 

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page