آب و هوای تهران

17.85°C
Clear Sky Humidity: 42%
Wind: WSW at 9.26 M/S
17.48°C / 24.64°C
19.53°C / 26.57°C
21.9°C / 28.04°C
19.25°C / 27.61°C

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی بیمه ایران
  بیمه مسافرتی ایران بعنوان حامی مسافرین عزیز از سالها پیش با همکاری شرکتهای بین المللی طراحی و ارائه گردید،و یکی از بزرگترین دغدغه های مسافرین عازم به خارج کشور و مسافرین ورودی به ایران را بر طرف می نماید.بطور کلی دو نوع بیمه مسافرتی در شرکت سهامی بیمه ایران ارائه می گردد:
1-بیمه مسافرتی به مقصد خارج از کشور(سوئیس اسیست)

2-بیمه مسافرتی به مقصد ایران(ایرها)

شرکت سهامی بیمه ایران ابتدا با بیمه آکسا قرارداد بسته و اقدام به ارائه خدمات نمود،پس از موج اول تحریمهای ظالمانه بین المللی این شرکت بدلیل عدم وجود امکان انتقال ارز قرارداد خود را با بیمه ایران لغو نمود.سپس بیمه مفری جای این شرکت را گرفت ، اواسان نیز تا سال 1397 طرف قرارداد بیمه ایران بود.در تاریخ 97/04/16 اداره کل اشخاص این شرکت با بررسی دقیق خدمات شرکتهای بیمه بین المللی در مقاصد مختلف سفر گردشگران ایرانی سرانجام اقدام به عقد قرارداد با شرکت معظم و چند ملیتی سوئیس اسیست نمود و به همان اواسان ایران معروف گردیدکه مورد پذیرش سفارتخانه ها جهت اخذ ویزای شینگن اروپا و آمریکا می باشد.

قیمت بیمه مسافرتی مسافرین خروجی از کشور بر اساس شاخص های زیر تعیین میشود

1-سن مسافر
2-مدت زمان سفر
3-کشور مقصد

مقصد مسافرت در بیمه مسافرین خروجی از کشور:

در بیمه مسافرتی مسافران بر اساس مقصد مسافرت خود می توانند یکی از گروه های زیر را انتخاب کنند:

1-3 تمام کشورهای جهان به جز آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، ژاپن و چین

2-3تمام کشورهای جهان ( بدون استثناء )

4- سقف پوشش بیمه ای(30.000یا50.000 یورو)

 شرکت سوئیس اسیست بخشی از شرکت سوئیس اسیست اینترنشنال می باشد که ارائه دهنده پیشرو در خدمات بین المللی پزشکی ، امنیتی و کمکهای مسافرتی است. این شرکت طبق سابقه قبلی و قرارداد فی مابین به بیمه ایران اطمینان داده که 24 ساعت شبانه روز از رفاه میلیون ها نفر از مهاجران ، مسافران و اتباع خارجی و محلی در هر کشور جهان مراقبت نماید. مشتریان این شرکت شامل برخی از معتبرترین شرکت های چند ملیتی جهان ، دولت ها ،سازمان های مردم نهاد و بیمه ها می باشد که شرکت سهامی بیمه ایران یکی از عظیم ترین این شرکتهاست.

قیمت بیمه مسافرتی مسافرین ورودی به کشور بر اساس شاخص های زیر تعیین میشود:

1-سن مسافر
2-مدت زمان سفر
3-کشور مبدا

مبدا مسافرت در بیمه مسافرین ورودی از کشور:

در بیمه مسافرتی مسافران وردی به کشور بر اساس مبدا مسافرت خود می توانند یکی از گروه های زیر را انتخاب کنند:

1-3 تمام کشورهای جهان به جز عراق ،آذربایجان،ترکیه،افغانستان،پاکستان،ترکمنستان ، ژاپن و چین

2-3 عراق

3-3 آذربایجان و ترکیه

4-3 افغانستان و پاکستان

5-3 ترکمنستان

6-3 چین و ژاپن

4- سقف پوشش بیمه ای(10.000 یورو)

محاسبه آنلاین بیمه مسافران ورودی به کشور ایرها

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

سلام دوست عزیز

فرزند شما قصد سفر به ایران بمدت حداکثر 7 روز دارد، حق بیمه شما مبلغ 625.000 ریال می باشد.

Hi dear friend

Your child intends to travel to Iran for a maximum of 7 days, your insurance premium is 625,000 Rials.

 

با وجود اینکه در بخش تعریف بیمه مسافرتی به تفصیل در مورد این بیمه نامه توضیح داده ایم ولی لازم می دانیم بار دیگر برخی مزایای این بیمه نامه را با یکدیگر بررسی نماییم

بیمه مسافرتی بیمه ایران

مزایای اصلی بیمه مسافرتی :

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانپرداخت هزينه های جراحی و بستری بيمه شده :

پرداخت هزينه فوريت های پزشكی بین سقف 10.000 تا50/000 یورو (با توجه به مقصد سفر و پوششهای درخواستی شما )شامل ويزيت اوليه ، خدمات تصويربرداری و آزمايشگاهی ، هزينه هاي دارويی ، جراحی هاي سرپايی ، فيزيو تراپی ، انتقال مصدومان و بيماران به مراكز پزشكي مربوطه ناشي از حادثه يا بيماری و ساير هزينه هاي درمانی كه بدون سابقه قبلی واقع شوند و هزينه فوريت هاي دندانپزشكی

تبصره : سقف تعهد بیمه نامه برای هزینه فوریت های دندانپزشکی ( شامل كشيدن ، پر كردن موقت به منظور رفع درد و كاهش التهاب دندان ) 400 یورو با 25 یورو فرانشیز می باشد .

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانارايه اطلاعات مورد نياز بيمه شده :

ارايه اطلاعاتي از قبيل نشانی بيمارستان ها ، مراكز جراحي محدود و ديگر مراكز تخصصي جهت بيماران و مصدومان و ارايه توصيه هاي لازم.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانبازگرداندن جسد متوفی :

در صورت فوت بیمه شده زمینه سازی تمهيدات لازم براي انتقال يا بازگرداندن جسد بيمه شده ، در صورت فوت طي مدت اعتبار قرارداد و تقبل هزينه هاي آماده سازی و تهيه تابوت لازم برای انتقال جسد به نزديكترين فرودگاه تا محل دفن در كشور ايران.

تذكر: هزينه هاي مراسم تشييع و تدفين بجای آوردن سنتهای مسافر تحت پوشش نمي باشد

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانبازگرداندن كودكان سرپرست از دست داده :

فراهم آوردن بستری مناسب به منظور بازگرداندن كودكان همراه زير 15 سال بيمه شده تحت نظارت فردي بزرگسال به كشور ايران در مواقعی كه پس از وقوع حادثه و به موجب خدمات امداد ، انتقال پزشكی يا بازگرداندن جسد ، بيمه شده قادر به سرپرستی كودك يا كودكان همراه زير پانزده سال خود نباشد.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانمعاضدت حقوقی و قضایی به بیمه شده:

اگر بيمه شده به موجب مقررات مدنی كشور ی که به آن سفر نموده است و مطابق مفاد مندرج در شرايط عمومی پيوست بيمه نامه تحت تعقيب قرار گيرد ، پرداخت هزينه هاي دفاعی تا سقف 1500 يورو در این بیمه نامه قابل پرداخت می باشد.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانهزینه ديدار اضطراری(همراهی و مراقبت از بیمار یا حادثه دیده) از مبدا ايران :

تامين مخارج و هزینه های احتمالی انتقال يكي از اعضاي درجه یک خانواده ي بيمه شده از كشور ايران ( هزينه ي رفت و برگشت به محل بستري بيمه شده ) در صورتي كه بيمه شده به علت حادثه يا بيماري بيشتر از ده روز در بيمارستان بستری شود. (مطابق موارد مندرج در شرايط عمومي بیمه مسافرتی) تا سقف 10 روز متوالي و حداكثر 850 يورو.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانعملیات جستجو و نجات فرد بیمه شده :

هنگام وقوع حوادث ، مشارکت در پرداخت هزینه جستجو و نجات بیمه شده تا سقف 5000 یورو .

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانبازگشت اظطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده :

هنگامی که بیمه شده به دلیل فوت ناگهانی یکی از اعضای نزدیک خانواده خود ( تا بستگان درجه دو ) ناچار به توقف سفر شده و چنانچه وی قادر به بازگشت با وسیله شخصی خود یا وسیله ای که برای سفر اجاره شده است نباشد ، بیمه مسافرتی هزینه سفر وی به کشو محل اقامت را پرداخت می نماید .

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایران تهیه ، تحویل و ارسال دارو :

بیمه مسافرتی ایران هزینه های ارسال اظطراری دارو در صورت فقدان آن در محل اقامت بیمه شده را حتی در صورتی که توسط پزشک معالج وی قبل از سفر تجویز شده باشد پرداخت میکند.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اظطراری :

بیمه مسافرتی مسئولیت ارسال پیام های اظطراری بیمه شده را در ارتباط با حوادث مشمول پوشش برعهده خواهد گرفت ، همچنین به تقاضای بیمه شده اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر پزشکان ، متخصصین ، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک محل اقامت و نشانی بیمارستان ها ، مراکز پزشکی ،داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثنای مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد داد .

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانیافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی :

بیمه مسافرتی راهنمایی های لازم در خصوص نحوه گزارش سرقت یا فقدان بار و ملزومات شخصی را به بیمه شده ارایه نموده و برای یافتن آنها همکاری خواهد نمود . در صورت یافته شدن ملزومات مذکور شرکت حمل کننده انتقال آن را به مقصد مورد نظر بیمه شده یا کشور محل اقامت وی بر عهده خواهد گرفت .

توجه : خدمات این بیمه نامه در طول سفر و جهت هزینه های ناشی از حادثه و بیماری که منشا قبلی نداشته باشد خواهد بود .شروع بیمه نامه از زمان درج اولین مهر خروج در پاسپورت تا اتمام مدت بیمه نامه می باشد.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانپوششهای مختلف بیمه مسافرتی:

در صورتیکه بخواهید بیمه مسافرتی ارزان خریداری نمایید،تمایل به خرید بیمه نامه ارزان تر منوط به پذیرش بیمه نامه توسط سفارت کشور مقصد (کشورهایی مثل حوزه شینگن که بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا اجباریست) مسافرین محترم میتوانند به جای بیمه نامه اصلی که تا سقف 50/000 یورو پوشش بیمه ای دارد بیمه نامه 30/000 یورویی خریداری کنند،و برای مقاصد نزدیک مثل دوبی ،ترکیه،ارمنستان ، گرجستان و.... می توانید سفر خود را با بیمه مسافرتی 10.000 یورویی آغاز نمایید.

تذکر:اگرچه بیمه با پوشش کم از نداشتن بیمه نامه بهتر است ولی با توجه به اینکه هزینه بیمه مسافرتی نسبت به هزینه های گزاف مسافرت بسیار ناچیز می باشد،توصیه می شود حداکثر پوشش را خریداری نمایید.چرا که هزینه های درمانی در بسیاری از کشورها بسیار سرسام آور و کمر شکن می باشد،ویک حادثه کوچک می تواند مشکلات عدیده ای را برای شما به بار آورد.

مزایای بیمه مسافرتی بیمه ایرانهزینه فوریتهای دندان پزشکی:

دربیمه مسافرتی هزينه فوريت هاي دندانپزشكی براي هر بيمه شده تا سقف 400 يورو با 25 يورو فرانشیز کاهش می یابد .

مدارک لازم جهت دریافت خسارت بیمه مسافرتی ایران

در صورت نیاز به استفاده از خدمات بیمه مسافرتی اواسان ایران یا سوئیس اسیست بیمه شده یا نماینده وی موظفنددر اولین فرصت ممکن و برای دریافت بهینه خدمات مندرج در این بیمه نامه و قبل از هر اقدام شخصی با مرکز پاسخگویی 24 ساعته سوئیس اسیست در کشور سوئیس تماس و اطلاعات زیر را اعلام نمایند :

الف-نام کامل بیمه شده،شماره و تاریخ اعتبار بیمه نامه،شماره گذرنامه

ب-نشانی محل اقامت و شماره تماس کشور مقصد سفر

پ-شرح مختصری از حادثه،بیماری یا کمکهای درخواستی

پس از اعلام بسته به نوع کمک خواهی یکی از موارد و مدارک مربوط به آنرا جهت ارائه به شرکت جمع آوری می نمایید.

1-گامهای لازم در موارد بستری

حد اکثر ظرف مدت 7 روز (168 ساعت ) از زمان بستری شدن یا مشاوره پزشکی و قبل از ترخیص موضوع را به شرکت کمک رسان اعلام نماید.خسارت اعلام شده پس از این مهلت ، منتفی تلقی خواهد شد.

2-گامهای لازم در موارد بازگرداندن بیمار به کشور

 

چرا بیمه مسافرتی با بیمه آنلاین بیمه ایران

بیمه ایران بعنوان بنیانگذار صنعت بیمه در ایران،بیمه مسافرتی را نیز مانند سایر بیمه نامه ها برای اولین بار طراحی و ارائه نمود ، این طراحی با همکاری شرکتهای بیمه چند ملیتی صورت پذیرفت ، سالها ارائه خدمات در صدور و خسارت بیمه مسافرتی باعث شده این شرکت بهترین و مناسبترین بیمه مسافرتی را با خدمات ویژه ارائه نماید.بیمه آنلاین بعنوان نخستین ارائه دهنده آنلاین بیمه مسافرتی سالها تجربه بیمه ایران بهمراه تکنولوژی مدرن با یکدیگر تلفیق و نمایندگی بیمه مسافرتی ایران را متحول نموده است.

جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در ساعات اداری با شماره 88505454 و در ساعات غیر اداری اینجا را کلیک و فرم ساده آنرا تکمیل تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند

بیمه مسافرت خارج از کشور
بیمه ایران
سفارش آنلاین بیمه مسافرتی - بهترین بیمه مسافرت خارج از کشور

بیمه مسافرتی

 

 

Image

پاسخگوی آنلاین سوالات شما هستیم،چطور می تونیم کمکتون کنم؟

مشاور آنلاین شما در واتساپ
Close and go back to page